14 Червня, 2018 р., 14:38
Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ повідомляє, що Державною казначейською службою України відкрито нові бюджетні рахунки за надходженнями, які будуть діяти з 02 липня 2018 року. За новими рахунками звертатись в Хорошівське відділення Коростенської ОДПІ. Телефон для довідок: 3-13-06, 3-23-05
12 Червня, 2018 р., 15:15
Висловлюємо щиру подяку депутату обласної ради Олегу Вікентійовичу Пінському за сприяння якого в смт. Нова Борова було відновлено освітлення на суму 100.0 тис. грн.,  по вулицях: Залізнична - 6 ліхтарів, Комсомольська – 5 ліхтарів, Героїв України – 8 ліхтарів, Лесі Українки – 11 ліхтарів, Квітнева – 3 ліхтарі, Іршанська, Пушкіна – 5 ліхтарів, Незалежності, Сонячна – 11 ліхтарів.
12 Червня, 2018 р., 11:49
Лідери громад Житомирщини домовились координувати свої дії та відстоювати інтереси ОТГ на різних рівнях. До такої згоди голови об’єднаних громад дійшли на зустрічі у Брусилівській ОТГ за круглим столом «Комунікація ОТГ: від проблем до рішень», який організував Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений Програмою U-LEAD з Європою та Мінрегіоном.
08 Червня, 2018 р., 15:25
08.06.2018р. на території Нової Борової відкрито другий  спортивний майданчик із штучним покриттям. Такий подарунок дітям громади був зроблений Новоборівською селищною радою, за підтримки депутатів та небайдужих мешканців.
08 Червня, 2018 р., 14:47
В ході конкурсу на співпрацю громад з Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ), Новоборівська ОТГ була відібрана до курсу.
08 Червня, 2018 р., 11:46
У суботу, 9 червня, в смт. Черняхів, на стадіоні «Колос» відбудеться фестиваль "Козацька воля".
07 Червня, 2018 р., 15:41
Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7(зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022).