Доступність до закладів і об'єктів(пандуси)

На території Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади вживаються наступні заходи  щодо забезпечення особам з інвалідністю доступності до закладів та об’єктів:
1.1.  Освіти:
1.1.1. Заклади дошкільної освіти: Новоборівський   Центр розвитку дитини «Казка», Кропивнянський дитячий садок, Фасівський дитячий садок,  Старобобрицький дитячий садок - наявні пандуси;
1.1.2. освітні заклади: « Новоборівський ліцей Новоборівської селищної ради, Новоборівська гімназія, Кропивнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів » - наявні пандуси.
1.2. Заклади культури:
Новоборівський будинок культури – в 2017 році побудовано пандус.
1.3. Заклади торгівлі:
В трьох закладах торгівлі створено умови безперешкодного доступу осіб із інвалідністю: ФОП Пишнюк С.І. магазин- піцерія «Кошик», ФОП Орехівський О.А. магазин продуктових та побутових товарів, ФОП Литвинчук Т.В. магазин побутових товарів, « Економ  маркет » - наявні пандуси.
1.4. Заклади медичного обслуговування:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первиної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради - наявний пандус;
Фельдширсько - акушерський пункт с. Кропивня - наявний пандус.
1.5. Заклади ОМС:
Адмінприміщення Небізького старостинського округу - наявний пандус;
«HUB безпеки та вільного простору» в смт. Нова Борова - наявний пандус..
1.6. Заклади почтового зв’язку:
У відділені почтового зв’язку смт. Нова Борова - наявний пандус.

1.7. Житлові будинки:
Багатоповерховий будинок за адресою: вул. Будівельників,1 смт. Нова Борова.