Інформаційно-просвітницька робота

04 лютого 2019 року в приміщенні ХАБу відбувся перший семінар з подання заявок на "Бюджет участі". Під час навчального семінару, учасники дізналися правила подання заявок, хто може бути автором проекту, яким може бути проект, напрямки проекту та вимоги до проектів. Учасники семінару ставили питання які їх хвилюють, дізналися як аналізують проекти та яким чином буде відбуватися голосування за проект, ознайомились з формою заявки та правилами заповнення аплікаційних форм.12 лютого 2019 року в приміщеннях Небізького та Фасівського старостинських округів, відбулися навчальні семінари з подання заявок на реалізацію проектів в рамках "Бюджет участі". Під час навчального семінару, учасники дізналися правила подання заявок, хто може бути автором проекту, яким може бути проект, напрямки проекту та вимоги до проектів. Учасники семінару ставили питання які їх хвилюють, дізналися як аналізуються проекти та яким чином буде відбуватися голосування за проект, ознайомились з формою заявки та правилами заповнення аплікаційних форм.

 15 лютого 2019 року в адмінприміщені Кропивнянського старостинського округу, відбувся навчальний семінар з подання заявок на реалізацію проектів у 2019 році в рамках "Бюджет участі". Під час навчального семінару, учасники дізналися коротку історію виникнення та впровадження Бюджету участі (партиципаторного бюджету)  в Європі. Ознайомились із правилами подання заявок, хто може бути автором проекту, яким може бути проект, напрямки проекту та вимоги до проектів. Учасники семінару ставили питання які їх хвилюють, формувати ідеї майбутніх проектів, дізналися як аналізуються проекти та яким чином буде відбуватися голосування за проект, ознайомились з формою заявки та правилами заповнення аплікаційних форм.

  8 квітня 2019 року в рамках реалізації Бюджету участі в громаді, проведено засідання координаційної ради. Засіданням ради проведено попередній аналіз проектів та вирішено передати їх для детального аналізу можливості реалізації запропонованого завдання проекту.

     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.