МАЄШ ІДЕЮ ЯК ЗМІНИТИ НАШУ ГРОМАДУ, АЛЕ НЕ МАЄШ КОШТІВ НА ВТІЛЕННЯ!??

(подай заявку та отримай можливість втілити свій проект)

4 лютого 2019 року  о 15:00 в приміщенні ХАБу відбудеться інформаційний семінар "Бюджет участі в Новоборівській селищній ОТГ".

До участі в семінарі запрошуються активні мешканці громади. Під час семінару Вам розкажуть, що таке  громадський бюджет, етапи впровадження Бюджету участі в Новоборівській селищній ОТГ (як правильно оформити заявку, термін подачі заявок, термін проведення голосування за проекти, визначення переможців, реалізація проектів).

Старт прийому заявок з 01  березня 2019 року.

Завершення прийому заявок 30 березня 2019року.

За детальною інформацією звертайтесь до спеціаліста Новоборівської селищної ради Анни Матвієнко.

Наша адреса: смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А тел. 9-51-57

Додаткову інформацію можна знайти на сайті novoborivska.gromada.gov.uа  розділ «БЮДЖЕТ УЧАСТІ»