КОМАНДА «ОРІОН» ОТРИМАЛА НОВУ ФУТБОЛЬНУ ФОРМУ

Дата: 20.09.2023 09:13

Життя людини кардинально змінюється коли вона потрапляє в стресову ситуацію, так само змінюється життя громади і держави під час війни. Наше першочергове спільне завдання підтримати один одного даруючи промінь позитиву та надії на краще майбутнє. Дуже добре коли з’являється у людей бажання і можливість дарувати людям позитивні емоції та перемикатись від думок про трагізм сьогодення.

Завдячуючи ЗСУ наші діти мають можливість приймати участь у спортивних змаганнях та зростати мужніми та фізично витривалими.

16.09.2023 року ТОВ «Акріс – Груп» зробило гарну справу – подаровано нову футбольну форму команді «Оріон». Новоборівська селищна рада, тренери, футболісти та жителі громади щиро вдячні директору ТОВ «Акріс – Груп» - Бурейко Світлані Альбертівні та координатору проекту з придбання футбольної форми, представнику компанії Решетнюку Миколі Миколайовичу за підтримку та допомогу футбольній команді «Оріон». Придбана за кошти ТОВ «Акріс – Груп» футбольна форма та подарована команді «Оріон» є гарним прикладом для наслідування соціального діалогу громади з бізнесом.