25 Липня, 2018 р., 16:14
28.07.2018 року  о 16:00 годині в с. Старий Бобрик Ягодинського старостинського округу відбудеться День села! Козачий куліш та дискотека до ранку! Запрошуємо усіх мешканців громади долучитися до святкування!!!
25 Липня, 2018 р., 14:04
За ініціативи селищного голови Рудюка Г.Л. та підтримки депутатського корпусу Новоборівській гімназії на святі Останнього дзвоника було вручено сертифікат на суму 50 тис.грн. за перемогу в ЕКО – КВЕСТІ «Наше Полісся» від Павла Дзюблика та неординарний підхід до роздільного збору сміття.
20 Липня, 2018 р., 16:20
Сьогодні мешканка нашої громади Кушнірук Євгенія Антонівна, відповідно Указу  Президента України від 11 травня 2018 року, отримала почесне звання «Мати-героїня».
16 Липня, 2018 р., 11:47
14 липня відбулося святкування дня села Луковець. Висловлюємо щиру подяку Бендерській Л.В., Ігіній С.О., молоді села Луковець за допомогу у проведені свята села.
16 Липня, 2018 р., 09:13
Шановні бухгалтери, вітаємо Вас з професійним святом! День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!
12 Липня, 2018 р., 16:22
Сьогодні Новоборівською громадою, спільно з ДП "Пулинській лісгосп АПК" відкрито першу рекреаційну зону. Рекреаційна зона розміщена в Ягодинському старостинському окрузі на узбіччі автодороги Житомир - Коростень. Знаходиться в чудовому березовому гаї, має три  дерев'яні альтанки, місця для вогнищ, доріжки,місце для відпочинку та паління.
10 Липня, 2018 р., 10:23
На даний час ДП «Пропан» відновило діяльність з постачання скрапленого газу у балонах населенню району. Замовлення на газ від населення приймаються за телефоном 3-24-54 щоденно (вихідні: субота, неділя) з 08:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00).
05 Липня, 2018 р., 15:08
11.07.2018 року о 10:00 годині будуть проходити громадські обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Новоборівською селищною ОТГ та Іршанською селищною ОТГ у сфері спорту у формі спільного фінансування(утримання) суб’єктами співробітництва установи комунальної форми власності Іршанської селищної ради – Дитячої юнацької спортивної школи «Іршанськ», вихованцями якої є мешканці Новоборівської селищної ОТГ. Просимо надсилати пропозиції до 17:00 години 10.07.2018 року.
05 Липня, 2018 р., 08:51
12.07.2018 року в приміщенні актової зали селищної ради буде проводити прийом громадян начальник відділу по наданню всіх видів соціальних допомог Хорошівського УПСЗН - М'янівська А.Ф.
04 Липня, 2018 р., 13:43
Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Новоборівська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території смт Нова Борова.