ЩИРО СУМУЄМО З ПРИВОДУ СМЕРТІ НАШОЇ КОЛЕГИ МОШКІВСЬКОЇ ВАЛЕНТИНИ АНАТОЛІЇВНИ

Дата: 22.09.2023 10:12
Кількість переглядів: 1999

Колектив Новоборівської селищної ради у глибокій жалобі з приводу передчасної смерті діловода Фасівського старостинського округу Мошківської Валентини Анатоліївни.

Валентина Анатоліївна 17 років пропрацювала в органах місцевого самоврядування. З 2006 року була обрана Фасівським сільським головою. З 2015 року після добровільного об’єднання Новоборівської селищної територіальної громади, була призначена старостою Фасівського старостинського округу, останнім часом працювала діловодом.

Несподівана смерть – на 56 році життя – втрата для рідних, близьких, колег і друзів.

Нехай добрий, світлий спомин про Валентину Анатоліївну назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто її знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була важливою у житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Валентина Анатоліївна назавжди  залишиться  добрим другом, доброзичливою колегою, надійною порадницею, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині. Вічна світла пам’ять нашій колезі.

Поділяємо біль та горе рідних!