МИНАЮТЬ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ - СОБКА АНАТОЛІЯ

Дата: 15.09.2023 10:21

Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, нашого хороброго воїна із села Кропивня, Собка Анатолія Олександровича, який помер в лікарні через отримані смертельні поранення поблизу н. п. Білогородка, Херсонської області.

З глибокою повагою, сумом у серці згадаємо в цей день теплим словом Анатолія Собка, а разом з ним наших земляків й усіх українських воїнів, які віддали життя за  Україну.

Указом Президента України Анатолія Собка нагороджено орденом "За мужність" III ступеня(посмертно).

Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно в наших серцях!