Реєстр усіх послуг

ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

00174 - Видача рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності.    Заява.


00175 - Видача рішення про припинення права власності на земельну ділянку, право постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землевласник, землекористувача.    Заява.


00176 - Видача дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах безоплатної приватизації.    Заява.


00179 - Затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів.    Заява.


00182 - Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.   Заява.


00192 - Припинення права оренди земельної ділянки або її частини  разі добровільної відмови орендаря.    Заява.


00198 - Надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.    Заява.


00199 - Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування.    Заява.


00207 - Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для послідуючого продажу.    Заява.


00208 - Продаж не на конкурентних засадах земельної ділянки несільськогосподарського призначення, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб.    Заява.


00213 - Надання права користування чужою земельною ділянкою для забудови (суперфіцій).    Заява.


00217 - Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у азі зміни її цільового призначення.    Заява.


01161 - Видача рішення про передачу у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності.   Заява.


ПОСЛУГИ ДЗК

00035 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про землі в межах адміністративно-територіальних одиниць.    Заява.


00059 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель, у тому числі з посиланням на документи, на підставі яких відомості про обмеження у використанні земель внесені до Державного земельного кадастру.    Заява.


00060 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.    Заява.


00061 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території).    Заява.


00062 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).    Заява.


00063 - Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі копій документів, що створюються під час ведення Державного земельного кадастру.    Заява.


00064 - Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю).    Заява.


00065 - Надання довідки про наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення.    Заява.


00066 - Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.    Заява.


00068 - Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.    Заява.


00069 - Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.    Заява.


00070 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельну ділянку з видачею витягу.    Заява.


00071 - Внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про земельну ділянку з видачею витягу.    Заява.


00072 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.    Заява.


00074 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.    Заява.


00075 - Внесення до Державного земельного кадастру змін до відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.     Заява.


00078 - Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.    Заява.


00079 - Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, безпосередньо встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, містобудівною документацією, з видачею витягу.    Заява.


00080 - Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.    Заява.


00081 - Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру не з вини органу, що здійснює його ведення.    Заява.


01254 - Надання довідки про осіб, які отримали доступ до інформації про суб’єкта речового права у Державному земельному кадастрі.    Заява.


ПОСЛУГИ ДЕРЖАВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАНЯ УКРАЇНИ

00134 - Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. 


00137 - Видача дозволу на виконання будівельних робіт.


00138 - Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, будівництво якого здійснено на підставі будівельного паспорта.


00146 - Внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт.


00148 - Реєстрація зміни даних у дозволі на виконання будівельних робіт.


01187 - Анулювання дозволу на виконання будівельних робіт за заявою замовника.


01188 - Скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт за заявою замовника.


01189 - Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт.


01190 - Скасування повідомлення про початок виконання будівельних робіт за заявою замовника.


01208 - Подання повідомлення про початок будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).


01209 - Подання повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).


01218 - Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.


01219 - Подання повідомлення про зміну даних у повідомленні про початок будівельних робіт щодо об’єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта.


01376 - Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1).


01902 - Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт.


РЕЄСТРАЦІЯ НЕРУХОМОСТІ

00041-Державна реєстрація права власності на нерухоме майно, права довірчої власності як способу забезпечення виконання зобов’язання на нерухоме майно, об’єкт незавершеного будівництва.


00042 - Державна реєстрація речового права, похідного від права власності.


00043 - Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.


00046 - Внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


00047 - Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


00048 - Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно.


00049 - Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.


01174 - Заборона вчинення реєстраційних дій..


РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ

01179 - Виправлення помилок, допущених у відомостях Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


00683 - Підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.


00234 - Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


00109 - Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу-підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


00108 - Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


00107 - Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.


00106 - Державна реєстрація фізичної особи-підприємця.


00100 - Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування та релігійної організації).


00097 - Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування та релігійної організації).


00094 - Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісія з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).


00092 - Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

00090-Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).

00087 - Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).


00083 - Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної (крім громадського формування та релігійної організації).


00073 - Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації).


00058 - Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування та релігійного організації).

00057 - Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування та релігійної організації).


00056 - Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі власного установчого документа (крім громадських формувань та релігійної організації).


00054 - Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів.


00052 - Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу (крім громадських формувань та релігійної організації), зареєстровану до 1 липня 2004 року, відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.


00050 - Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування та релігійної організації.


РЕЄСТРАЦІЯ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ

00030 - Державна реєстрація дитини та її походження.


00031 - Державна реєстрація шлюбу.


00033 - Державна реєстрація смерті.


РЕЄСТРАЦІЯ, ЗНЯТТЯ З РЕЄСТРАЦІЇ МЕШКАНЦІВ

00029 - Внесення до паспорта громадянина України відомостей про зміну нумерації будинків, перейменувань вулиць, населених пунктів, зміни в адміністративно-територіальному устрої.    Заява.


00034 - Реєстрація місця проживання.    Заява.


00037 - Зняття з реєстрації місця проживання особи.    Заява.


00038 - Видача довідки про реєстрацію місця проживання або місця перебування особи.    Заява.


00039 - Видача довідки про зняття з реєстрації місця проживання.    Заява.


00040 - Реєстрація місця перебування особи.    Заява.


01217 - Реєстрація місця проживання дитини до 14 років.    Заява.


01245 - Видача довідки про реєстрацію, останнє місце проживання (довідка для оформлення спадщини).


02388 - Видача витягу з реєстру територіальної громади.    Заява.


 

АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

00096 - Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають право на пенсію, та особам з інвалідністю.


00099 - Призначення державної соціальної допомоги на догляд.


00101 - Призначення компенсації за догляд фізичній особі, яка надає соціальні послуги без здійснення підприємницької діяльності на непрофесійній основі.


00103 - Призначення грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І або ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.


00104 - Призначення щомісячної адресної грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.


00112 - Призначення одноразової грошової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю.


00117 - Видача направлення на проходження обласної, центральної міської у мм. Києві та Севастополі медико-соціальної експертної комісії для взяття на облік для забезпечення осіб з інвалідністю автомобілем.


00119 - Видача направлення на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю.


00121 - Установлення статусу, видача посвідчень батькам багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.


00133 - Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.


00135 Призначення одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-Героїня».


00139 - Прийняття рішення  щодо надання соціальних послуг.


00141 - Видача довідки для отримання пільг особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію чи соціальну допомогу.


00143 - Призначення державної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, які не застраховані і системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.


00144 - Призначення державної допомоги при народжені дитини.


00147 - Призначення державної допомоги при усиновленні дитини.


00149 - Призначення державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.


00150 - Призначення державної допомоги на дітей одиноким матерям.

00151 - Призначення державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.


00152 - Призначення надбавки на догляд за особами з інвалідністю з дитинства та дітьми з інвалідністю.


00154 - Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце їх проживання чи перебування невідоме.


00155 - Надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.


00157 - Призначення пільги на придбання палива, у тому числі рідкого, скрапленого балонного газу для побутових потреб.


00168 - Видача направлення до реабілітаційних установ особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності.


00170 - Призначення компенсацій та допомоги дітям, потерпілим від Чорнобильської катастрофи, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою та їхнім батькам.


00171 - Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

00172 - Призначення одноразової компенсації сім’ям, які втратили годувальника із числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.


00220 - Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.


00221 - Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.


00222 - Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи.


00223 - Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.


00224 - Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


00225 - Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування.


00226 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.


00228 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».


00229 - Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.


00230 - Установлення статусу, видача посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (відповідно до визначених категорій.


00232 - Призначення компенсацій та допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадянам категорії 1, або 2, або 3.


00242 - Видача посвідчень особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.


00751 - Установлення статусу, видача посвідчень ветеранам праці.


00959 - Призначення державної допомоги одному з батьків, усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, одному з прийомних батьків, батькам-вихователям, які доглядають за хворою дитиною, якій не встановлено інвалідність.


00960 - Призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.


01007 - Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.


01191 - Призначення одноразової компенсації дружинам (чоловікам), якщо та (той) не одружилися вдруге, померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.


01194 - Видача дубліката посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.


01196 - Продовження строку дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.


01197 - Установлення статусу, видача посвідчень жертвам нацистських переслідувань.


01200 - Вклейка фотокартки в посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку з досягненням 14-річного віку.


01255 - Призначення грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівнюваним до них особам.


01775 - Призначення одноразової натуральної допомоги.


01974 - Призначення пільги на оплату житла, комунальних послуг.


ІНШІ ПИТАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ (МІСТОБУДУВАННЯ, БЛАГОУСТРІЙ, ЖИТЛО, ТОЩО)

00036 - Взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.    Заява.


00122  - Видача особі подання про можливість призначення її опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена.    Заява.


00123 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.    Заява.


00124    Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.


00125 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, в тому числі договорів щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.


00126 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо укладання договорів щодо іншого цінного майна.


00127 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо управління нерухомим майном або майном, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа.


00129 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо відмови від майнових прав підопічного.


00130 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо видання письмових зобов’язань від імені підопічного.


00131 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладання договорів, які підлягають нотаріальному посвідченню та (або) державній реєстрації, тому числі щодо поділу або обміну житлового будинку, квартири.


00153 - Прийняття рішення про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна.    Заява.


00156 - Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.    Заява.


 

00158 - Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.    Заява.


00159 - Видача ордера на видалення зелених насаджень.    Заява.


00183 - Видача дозволу на розміщення зовнішньої реклами у межах населеного пункту.    Заява.


00186 - Продовження строку дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами у межах населеного пункту.    Заява.


00190 - Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.    Заява.


00194 - Видача дозволу на порушення об’єктів благоустрою.    Заява.


00233 - Внесення  змін до облікових справ громадян, які потребують поліпшення житлових умов.    Заява.


00238 - Видача ордера на жиле приміщення.    Заява.


00240 - Видача ордера на службове жиле приміщення.    Заява.


00244 - Видача довідки про наявність у фізичної особи земельних ділянок.    Заява.


00245 - Прийняття рішення про переведення жилих будинків і жилих приміщень у нежилі.


00256 - Взяття громадян на соціальний квартирний облік.    Заява.


01186 - Внесення змін домістобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.    Заява.

00256 - Взяття громадян на соціальний квартирний облік.    Заява.


01193 - Внесення змін до будівельного паспорта забудови земельної ділянки.    Заява.


01224 - Прийняття рішення про визначення місця проживання (перебування) дитини.


01236 - Прийняття рішення про спроби участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею того, хто проживає окремо від неї.


01240 - Прийняття рішення про зміну адреси об’єкта  нерухомого майна.    Заява.


01241 - Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася похоронити померлого.    Заява.


01246 - Видача довідки про перебування на квартирному обліку.    Заява.


01300 - Надання довідки про здійснення поховання.    Заява.


01303 - Видача довідки про те, що дитина знаходиться на утримання одного з батьків або опікуна.    Заява.


01352 - Видача дубліката свідоцтва про право власності.    Заява.


01389 - Прийняття рішення про переведення нежилих приміщень у жилі.    Заява.


01434 - Надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим від пожежі або стихійного лиха.    Заява.


01435 - Надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.    Заява.


01479 - Видача довідки про те, що земельна ділянка не приватизована.    Заява.


01826 - Надання висновку про доцільність відібрання дітей у батьків без позбавлення батьківських прав.


01839 - Надання висновку щодо цільового витрачання аліментів на дитину.    Заява.


01843 - Надання висновку про доцільність (недоцільність) позбавлення.


01844 - Видача довідки про фактичне місце проживання.    Заява.


01928 - Видача довідки про ведення спільного господарства громадян на момент смерті одного з них.    Заява.


01933 - Видача рішення про становлення опіки над майном дитини-сироти та дитини позбавленої батьківського піклування.    Заява.


01955 - Встановлення за погодженням з власником зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, відпочинку та розваг.    Заява.


01956 - Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».    Заява.


01980 - Видача піклувальнику дозволу на надання згоди особі, дієздатність якої обмежена, на вчинення правочинів щодо укладання договорів щодо іншого цінного майна.    Заява.


01981 - Видача дозволу опікуну на вчинення правочинів щодо передання нерухомого майна або майна, яке потребує постійного управління, власником якого є підопічна недієздатна особа, в управління іншій особі за договором.


01989 - Надання висновку про доцільність (недоцільність) поновлення батьківських прав.


02022 - Видача довідки про членство в особистому селянському господарстві  (ОСГ).    Заява.


02031 - Погодження проведення салютів, феєрверків, інших заходів з використанням вибухових речовин і піротехнічних засобів у заборонений час.    Заява.


02057 - Погодження місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.    Заява.


02077 - Видача довідки про те, що місце проживання спадкоємця на день смерті спадкодавця було зареєстровано за однією адресою зі спадкодавцем.    Заява.


02157 - Видача довідки про здійснення догляду за громадянином (громадянкою), який (яка) є особою з інвалідністю    Заява.


02159 - Надання одноразової матеріальної допомоги учасникам ВВВ, учасникам  АТО/ООС.    Заява.


 


 

02416 - Надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану.


01241 - Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася похоронити померлого.


Надання одноразової матеріальної допомоги на поховання для осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали; осіб, які не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні.    Заява.


Надання одноразової матеріальної допомоги на поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України особі, на яку виписане сповіщення про загибель військовослужбовця.    Заява.


Надання матеріальної допомоги військовослужбовцям Збройних сил України, учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни або членам сім'ї.    Заява.


Надання матеріальної допомоrи на довготривале лікування.    Заява.


Надання одноразової матеріальної допомоги на попередження і ліквідацію надзвичайних ситуацій потерпілим від надзвичайних обставин і стихійного лиха.    Заява.


Надання матеріальної допомоги на лікування онкохворих громадян та громадян, які потребують хірургічного втручання, або здійснили хірургічне втручання.    Заява.


Надання одноразової матеріальної допомоrи пораненим учасникам бойових дій та військовослужбовцям Збройних Сил України, які отримали поранення, травму, контузію чи каліцтво у період проходження військової служби, а також захворювання яких пов'язане із захистом Батьківщини виконання службових обов'язків, обов'язків військової служби, проходженням військової служби, або одному з членів їх сім'ї.    Заява.


ПОСЛУГИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

343-Послуги з надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в Головному управлінні Пенсійного фонду Украіни в Житомирській області.

115-Послуги з призначення пільги на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирськай області

115-Послуги з надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого rазу, твердого та рідкого пічного побутового палива в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області..

 

                          

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних