15 Травня, 2018 р., 10:12
До уваги споживачів питної води смт. Нова Борова. З 29 по 31 травня 2018 року, у зв'язку з санітарно-профілактичною очисткою резервуару питної води Новоборівського ЖКП буде відсутнє водопостачання.
11 Травня, 2018 р., 16:26
Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018р. № 329 « Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів Українита визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016р. № 1022» передбачено призначення субсидії на наступний період лише на підставі  подання  з 1 травня 2018 року  нової заяви і декларації визначеним категоріям осіб:
11 Травня, 2018 р., 15:08
Інформуємо про те, що Національний банк України 27 квітня 2018 року ввів у обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні.
07 Травня, 2018 р., 14:52
Інформуємо, що 17-18 травня 2018 року у м. Києві відбудеться Другий Економічний форум представників української діаспори та закордонних друзів України.
30 Квітня, 2018 р., 14:41
27 квітня 2018 року в актовому залі Новоборівського будинку культури відбулись громадські обговорення концепції сміттєпереробного заводу. Перед присутніми виступив представник інвестора, який презентував концепцію заводу та соціальний пакет, який буде реалізовано для мешканців ОТГ у випадку реалізації проекту:
30 Квітня, 2018 р., 14:31
Пропонується створення пілотного проекту "Зелена варта" для здійснення екологічного моніторингу в об'єднаній територіальній громаді. Для бажаючих взяти участь у проекті та надання пропозицій щодо даного проекту просимо звертатись до селищної ради.
27 Квітня, 2018 р., 16:01
Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території
27 Квітня, 2018 р., 10:42
З настанням перших теплих днів люди починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І нажаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття, що завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового Новоборівська селищна рада попереджає громадян, що заборонено спалювання сухої рослинності та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.