ПІДТРИМАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ РАЗОМ

Дата: 19.09.2023 13:36

Спільними зусиллями депутатського корпусу, працівників Новоборівської селищної ради та волонтера-мецената Сіваченка Олександра зроблена гарна справа для підтримки воїнів в/ч А**** де служив наш земляк Прокопчук Ігор Петрович.

За ініціативи та координації селищного голови Новоборівської селищної ради Григорія Рудюка проведено погоджувальні діалоги із заступником командира батальйону щодо необхідності та потреби найважливішого обладнання для воїнів. До збору також долучилися приватні підприємці Вадим Литвинчук та Віктор Вакулович.

Для потреб воїнів було передано:

-    2  дизель-генератори – 3,3 кВт;
-    2 екофлоки;
-    3 телевізори на 32 дюйми;
-    3 кріплення для телевізорів;
-    3 шнури мультимедійні;
-    2 ноутбуки та 2 сумки для них;
-    2 лед лампи на акумуляторі з підзарядкою;
-    1 starlink;
-    2 мишки для ноутбуків;
-    ліцензійне програмне забезпечення
-    засоби особистої гігієни, вода;
-    продукти харчування, смаколики...

Особливі слова вдячності заслуговують люди, які допомогли організувати доставку вантажу до місця несення служби військового підрозділу: Олег Голуб - надав автомобіль для перевезення; Іван Бондар та Олександр Тичина – надали частину необхідної кількості палива, Юрій Закревський та Олександр Одноворченко доставили вантаж до місця потреби, де селищний голова передав вантаж воїнам в/ч А****.

Спільними зусиллями робимо  кроки до перемоги над агресором.

Слава ЗСУ! Слава Україні!