Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

Структура ради

З/П

ПОСАДА ПІБ ТЕЛЕФОН
НОВОБОРІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Керівництво
1 Селищний голова Рудюк Григорій Лаврентійович 95405
2 Секретар селищної ради Симон Галина Станіславівна 95177
3

Заступник селищного голови з

питань діяльності виконавчих органів ради

Прокопчук Ігор Петрович 95254
4

Керуючий справами(секретар) виконавчого

комітету

Жарчинська Альона Вікторівна 95177
5 Староста Кропивнянського старостинського округу Кузьменко Микола Миколайович 62231
6 Староста Ягодинського старостинського округу Шемет Станіслав Фелінардович  
7 Староста Небізького старостинського округу Майстренко Михайло Миколайович 67237
8 Староста Фасівського старостинського округу Маркевич Валентина Миколаївна  
Відділ земельних ресурсів  
9 Начальник відділу Гаращук Олександр Петрович 95433
10 Головний спеціаліст-землевпорядник Боровський Владислав Олегович 95433
Відділ архітектури, містобудування та комунального майна  
11 Начальник відділу Самойленко Ліна Степанівна 95433
12 Головний спеціаліст з містобудівного кадастру Грозовська Світлана Миколаївна 95433
Реєстраційний відділ  
13 Начальник відділу Васянович Діна Валеріївна 95189
14 Державний реєстратор Антонюк Наталія Миколаївна 95189
15 Адміністратор Данильчук Людмила Анатоліївна 95189
16

Головний спеціаліст державної реєстрації

актів цивільного стану

Гаврилюк Ірина Михайлівна 95189
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
17 Начальник відділу-головний бухгалтер    
18 Інспектор з бухгалтерського обліку Дідковська Валентина Владиславівна 95462
Відділ-служба у справах дітей
19 Начальник відділу Розумович Світлана Анатоліївна    
Інші спеціалісти
20 Головний спеціаліст з питань персоналу Осадчук Олена Вітольдівна  
21 Головний спеціаліст з юридичних питань Чаплінська Василина Михайлівна  
22 Головний спеціаліст Горленкова Олена Володимирівна  
23 Головний спеціаліст Голяченко Тетяна Олександрівна 95254
24

Спеціаліст І категорії з інформаційно-

комп'ютерного забезпечення

Яремчук Олександр Віталійович  
Інші службовці
25 Інспектор з військового обліку Кульбака Наталія Іванівна 95177
26 Оператор комп'ютерного набору Костюченко Олена Григорівна  
27 Діловод Кропивнянського старостинського округу Сидоренко Оксана Григорівна 62231
28 Діловод Ягодинського старостинського округу Нікітіна Лілія Валеріївна  
29 Діловод Небізького старостинського округу Бондар Алла Олександрівна 67231
30 Діловод Фасівського старостинського округу    
Обслуговуючий персонал
31 Водій автотранспортних засобів    
32 Прибиральник службових приміщень Дячук Галина Василівна  
33 Двірник Іскрицька Тетяна Миколаївна  
ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ
Фінансовий відділ
34 Начальник відділу Цюпа Людмила Сигизмундівна  
35 Головний спеціаліст Войналович Наталія Василівна 95462
35 Головний спеціаліст Одноворченко Наталія Вікторівна 95462
36 Головний спеціаліст Левандовська Людмила Станіславівна 95462
Відділ освіти, охорони здоров'я і соціально-культурної сфери
37 Начальник відділу Прищепа Людмила Анисимівна 95100
38

Головний спеціаліст з адміністративно -

господарських питань

Міщенко Ігор Олександрович 95100
39 Спеціаліст І категорії Пашківська Олена Валеріївна 95100
40 Спеціаліст І категорії Яндюк Тетяна Миколаївна 95100
41 Спеціаліст І категорії Магдич Оксана Володимирівна 95100
42 Діловод Свіцельська Юлія Миколаївна 95100
43 В. о. головного бухгалтера Гриневич Жанна Олександрівна 95100
44 Бухгалтер Седляр Юлія Миколаївна 95100
45 Бухгалтер Шемет Павло Станіславович 95100
46 Бухгалтер Шемитько Наталія Миколаївна 95100
47 Бухгалтер Шимон Оксана Олександрівна 95100


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь