Новини
ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАВЧАННЯ ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ ЦНАПУ
06 Серпня, 2020 р., 15:54
Відповідно до Програми «U-LEAD з Європою», в рамках третього раунду Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення, в Новоборівській селищній раді продовжується навчання для персоналу ЦНАП.
ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!
04 Серпня, 2020 р., 14:18
Відділ у Хорошівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області звертається до громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ та організацій які мають земельні ділянки право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК) та просимо вжити необхідних заходів з розробки документації із землеустрою (з урахуванням положень ст. 26, 55 ЗУ «Про землеустрій») для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК.
ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
29 Липня, 2020 р., 14:02
ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ
20 Липня, 2020 р., 13:33
До Новоборівської селищної ради надійшов лист із м. Кривий Ріг від гр. Холявко Віталія Івановича з проханням допомогти розшукати людину, яка разом із ним навчалась на Закарпатті в с. Вілок в 1956-1957 роках. В листі повідомив лише її ім’я – Ліля та орієнтовну адресу проживання - станція Турчинка.
ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ТА ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
17 Липня, 2020 р., 16:31
Щиро вітаємо всіх працівників ТОВ «Валки Ільменіт, ТОВ «Межиріченський ГЗК» та Іршанського ГЗК з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!
ДО ВІДОМА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) УЧАСНИКІВ АТО/ООС!
16 Липня, 2020 р., 15:25
З метою підтримки та надання соціального захисту родинам загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на рівні держави запроваджено ряд пільг і соціальних гарантій.
СТВОРЮЄМО ЗАТИШНУ ГРОМАДУ РАЗОМ
16 Липня, 2020 р., 08:47
Приємно бачити, як Новоборівська громада перетворюється на більш затишнішу для проживання мешканців, з гарною інфраструктурою: відремонтованими закладами освіти та культури, вуличним освітленням, дитячими майданчиками, спортивними майданчиками з штучним покриттям, лавочками, дорогами з тротуарами тощо.


















