ПРОВОДИТЬСЯ ОПИТУВАННЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Дата: 23.07.2020 10:31

Шановні мешканці Новоборівської громади! Новоборівська селищна ОТГ приймає участь у Програмі ООН  «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки». За умовами програми створено Робочу групу, засідання якої здійснюється щомісячно. На другому засіданні РГ обговорювалось питання, щодо прийняття участі у проєкті для ініціативних груп на суму 3000 доларів зі зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості. Учасниками РГ виділено 8 ініціатив, але нас цікавить думка громадськості. Тож просимо Вас, взяти участь в голосуванні та виділити ініціативу, щодо прийняття участі в проєкті:

1. Налагодити процес сортування побутового сміття, а саме встановити компостні баки по території громади;
2. Освітити місця скупчення людей, встановити камери відеоспостереження та вивести зображення на сайт громади (місця потенційного збору для розпиття алкогольних напоїв та інше);
3. Освітити прибережну зону річки Ірша, установити ліхтарі на сонячних батареях;
4. Освітити ліхтарями на сонячних батареях лісову стежину від автобусної зупинки «Дубки» до смт. Нова Борова;
5. Провести дослідження води в громадських колодязях та джерелах по території громади, створити мапи з місцем розташування колодязів, результатами дослідження води;
6. Облаштувати зону соціально-побутового орієнтування, ресурсну та сенсорну зону в приміщенні КУ «Новоборівського інклюзивно-ресурсного центру»;
7. По території громади встановити «Тривожні кнопки» для зв’язку з Поліцією;
8. В селі Кропивня облаштувати два існуючих джерела для загального користування.

Просимо лишати свої пропозиції для підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки на території Новоборівської громади.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Олександр