ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ТА ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Дата: 17.07.2020 16:31

Щиро вітаємо всіх працівників ТОВ «Валки Ільменіт, ТОВ «Межиріченський ГЗК» та Іршанського ГЗК з професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Ваша професія – одна з найважчих, але й найпочесніших. З гірничодобувною промисловістю пов’язані долі жителів громади, минуле, сьогодення та майбутнє багатьох родин нашої громади. Своєю щоденною працею Ви забезпечуєте достойний внесок в економічний та соціальний розвиток Новоборівської громади та держави в цілому.  Нехай всі намічені Вами плани будуть здійснені, завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі.

Бажаємо вам, щоб у роботі гірничодобувної промисловості не було збоїв, щоб Ваша праця гідно оплачувалася, щоб Ви і Ваші родини жили в найкращих умовах. Міцного здоров’я, миру, злагоди, оптимізму, невичерпної енергії та нових професійних звершень. Успіхів Вам і наснаги, а металургійній та гірничодобувній промисловості – розвитку та процвітання на довгі роки!