СТВОРЮЄМО ЗАТИШНУ ГРОМАДУ РАЗОМ

Дата: 16.07.2020 08:47

Фото без описуПриємно бачити, як Новоборівська громада перетворюється на більш затишнішу для проживання мешканців, з гарною інфраструктурою: відремонтованими закладами освіти та культури, вуличним освітленням, дитячими майданчиками, спортивними майданчиками з штучним покриттям, лавочками, дорогами з тротуарами тощо.

Так, на вул. Квітнева в смт. Нова Борова,  товариством з обмеженою відповідальністю "БУДСТАНДАРТ ЛТД" розпочато облаштування тротуарною плиткою тротуарів. Далі буде асфальтування вулиць Квітнева, Будівельників, Маяковського і провулку Шкільний.

Поряд реалізується проєкт будівництва сучасної амбулаторії,  в рамках якого, вже залито нижній шар основи та прокладено комунікації.

Звичайно реалізації кожного об’єкта передує кропітка  тривала праця, яка потребує злагодженої та професійної роботи селищного голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету, колективу селищної ради, відділу освіти, КНП «ЦМПСД», Новоборівського житлово-комунального господарства та громадськості.

Тому, лише разом, зможемо досягти добробуту та процвітання в нашій громаді.