Новоборівська громада

Житомирська область, Житомирський район

ОГОЛОШУЄТЬСЯ ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ ВІД ГРОМАДСЬКОСТІ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 29.07.2020 14:02
Кількість переглядів: 555

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – Детальний план території окремої земельної ділянки, кадастровий номер 1821155700:01:001:0151 площею 0.1500 га., для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована за адресою вул. Незалежності, 9  в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області.

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Незалежності, 9 в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області.

Містобудівна документація – детальний план території, розроблена на підставі рішення сесії Новоборівської селищної ради № 1229 від 03 квітня 2020 року «Про надання дозволу на розроблення  детального плану території гр. Лишняк О. А.».

Замовник: Новоборівська селищна рада.

Платник: Лишняк О.А.

Виконавець: ФОП «Молодико Ю.В.»

Місце розташування: вул. Незалежності, 9  в смт. Нова Борова, Хорошівського району, Житомирської області.
З графічною та пояснювальною частинами містобудівної документації можна ознайомитися в Новоборівській селищній раді в відділі земельних ресурсів, понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний спеціаліст-землевпорядник Гаращук Олександр Петрович. 

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається до 31 серпня  2020 року включно, за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слуханні можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»: повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутати України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – начальник відділу земельних ресурсів Гаращук Олександр Петрович.

Підведення підсумків по громадським слуханням будуть проходити о 14.00 год. 01 вересня 2020 року в  залі засідань Новоборівської селищної ради за адресою смт. Нова Борова, вул. Незалежності, 9-А (2 поверх).

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

ДПТ 1

ДПТ 2

ДПТ 3

ДПТ 4
 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь