НАГАДУВАННЯ ПРО СПЛАТУ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ ТА ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ

Дата: 29.07.2020 14:39

Шановні землекористувачі та землевласники! Новоборівська селищна рада нагадує про необхідність сплати земельного податку та плати за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за 2020 рік.

Податкові повідомлення-рішення знаходяться в Новоборівській селищній раді. Для їх отримання звертатись до землевпорядника.

Термін сплати – 29 серпня 2020 року.

У разі несвоєчасної плати будуть нараховуватись штрафні санкції згідно ст. 126 Податкового кодексу України. Крім того, на суму несвоєчасного сплаченого податкового зобов’язання  з плати за землю та нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки об’єктів житлової та нежитлової нерухомості нараховується пеня у порядку визначеному ст. 129 Кодексу.

Власників та землекористувачів селища Нова Борова за довідками з питань розміру земельного податку чи податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки  просимо звертатись  у відділ земельних ресурсів селищної ради за адресою: смт Нова Борова, вул. Незалежності 9-А.

Землекористувачів, власників земельних ділянок старостинських округів Новоборівської ОТГ за вказаними вище довідками просимо звертатись до старост за місцем знаходження земельних ділянок.

Контактний телефон: (04145) 9-51-57.