22 Жовтня, 2018 р., 14:28
Сплачую аліменти справно вже 2 роки, але колишня дружина не дає бачитись із сином. Що мені робити?
22 Жовтня, 2018 р., 14:22
Сьогодні в Україні склалася несправедлива ситуація, за якої чимало громадян, насамперед віддалених сільських місцевостей, позбавлені можливості отримувати елементарні реєстраційні послуги за місцем проживання. Йдеться про 13 мільйонів українців, які мешкають у 29 000 населених пунктах і  не можуть оформити спадщину чи заповіт, оскільки не у всіх районах є нотаріуси, а із понад 1100 вакансій на відповідні посади майже третина  взагалі є незаповненими. На Житомирщині вакантними залишаються посади державних нотаріусів у 5-ти районах – Хорошівському, Ємільчинському, Лугинському, Любарському, Брусилівському.
17 Жовтня, 2018 р., 15:53
Новоборівська селищна рада повідомляє про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Новоборівської селищної ради.
16 Жовтня, 2018 р., 10:22
У тісній співпраці служби будівництва автомобільних доріг, Новоборівського ЖКП, Новоборівської МПО проведено зачистку шляхопроводу Нова Борова-Йосипівка від піску і пилу з метою подальшого укладання асфальту.
12 Жовтня, 2018 р., 16:35
12 Жовтня, 2018 р., 15:33
11 Жовтня, 2018 р., 14:32
11 жовтня 2018 року в Новоборівській об’єднаній територіальній громаді відбулася знакова подія, підписано меморандум про співпрацю між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Новоборівською селищною радою в рамках ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”. Новоборівська громада стала 8 громадою яка долучилася до ініціативи. Меморандум підписали наступні громади:
11 Жовтня, 2018 р., 09:35
Пане міністре, вже кілька місяців не можу знайти роботу. Чи маю я право на допомогу з безробіття?