04 Жовтня, 2018 р., 15:55
Пане Міністре, після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Що мені робити?
04 Жовтня, 2018 р., 09:42
3 жовтня в м. Києві відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка з представниками Асоціації об’єднаних територіальних громад.
04 Жовтня, 2018 р., 09:05
Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Новоборівської селищної ради.
01 Жовтня, 2018 р., 14:43
Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 31.05.2018 №1022, від 12.09.2018 №1204). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.
28 Вересня, 2018 р., 15:09
Новоборівське житлово-комунальне підприємство повідомляє, що у зв’язку із проведенням санітарно-профілактичних заходів ( мийка, чиска і дезинфекція резервуару) буде припинена подача води в смт. Нова Борова з 03.10.2018 року по 05.10.2018 року включно.
27 Вересня, 2018 р., 16:22
29 вересня 2018 року  о 16:00 годині в с. Кам'яний Брід Фасівського старостинського округу відбудеться День села! Запрошуємо усіх мешканців громади долучитися до святкування!!!
26 Вересня, 2018 р., 11:04
Пане міністре, живу у неприватизованій квартирі – все не було часу цим зайнятися. Підкажіть, будь ласка, як мені приватизувати житло.