НА ВІЙНІ ЗАГИНУВ ЖИТЕЛЬ СЕЛИЩА НОВА БОРОВА ГОЛЯЧЕНКО АНАТОЛІЙ

Дата: 06.10.2023 09:58

Новоборівська громада знову понесла втрати. На полі бою за незалежність України, 23.06.2023 року, поблизу населеного пункту Старикове, Сумської області загинув наш земляк, житель селища Нова Борова -  Голяченко Анатолій Миколайович, 1981 року народження.

Не стало ще одного воїна, який хоробро захищав рідну землю від ворогів наближаючи нашу Перемогу. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Сумуємо, розділяємо біль втрати з рідними і близькими. Низький уклін і вічна пам'ять Герою.

Поховання загиблого солдата відбудеться  в суботу - 07.10.2023 року.

О 12:00 годині воїна привезуть до рідного будинку в смт. Нова Борова, вул. Привокзальна.

Далі похоронна процесія вирушить до селищної ради де відбудеться мітинг вшанування Героя, після мітингу по вул. Єдності до церкви Святого Андрія Первозванного де відбудеться відспівування загиблого солдата. Після закінчення служби похоронна процесія вирушить на кладовище в селищі Нова Борова.

Просимо жителів громади долучитись до церемонії прощання та поховання Захисника України, створити живий коридор пошани по маршруту слідування похоронної процесії.