ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 31 СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.08.2023 18:29

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 25 серпня 2023 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради(актова зала) відбудеться чергова тридцять перша сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про звернення депутатів Новоборівської селищної ради щодо присвоєння звання Героя України (посмертно) Прокопчуку Ігорю Петровичу.

2. Про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Ігоря ПРОКОПЧУКА Новоборівському ліцею Новоборівської селищної ради Хорошівського району Житомирської області.

3.    Про затвердження Програми національного спротиву Новоборівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

4.    Про внесення змін до Програми матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони на території Житомирського району на 2022-2025 роки.

5.    Про затвердження програми увіковічнення пам'яті та вшанування військо ослужбовців, добровольців, які віддали життя за незалежність України та захоронені на території Новоборівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

б. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоборівської селищної територіальної громади за І півріччя 2023 року.

7.    Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

8.    Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новоборівської селищної ради VIII скликання.

9.    Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради на 2024 рік.

1О. Про погодження внесення змін до штатного розпису КЗ «Новоборівський центр дитячої та юнацької творчості.

11.    Про тимчасове призупинення діяльності закладів освіти.

12.    Про затвердження Положення про порядок управління об'єктами, які перебувають у комунальній власності Новоборівської селищно територіальної громади.

13.    Про внесення. змін до Положення про відділ-службу у справах дітей Новоборівської селищної ради та затвердження його в новій редакції.

14.    Про надання одноразової матеріальної допомоги.

15.    Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам.
1б. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (sідновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевосtі) гр. Матвієнко Катерині Михайлівні.

17.    Про продовження дії договору оренди земельної ділянки ТОВ «СІРІУС СЕРВІС».
18.    Про виділення з мельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для подальшої державної реєстрації права власності громадян на відповідні земелью ділянки.
19.    Про затверджен я технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки ПpAT «Київстар».

20.    Про припинення дії договору оренди земельної ділянки укладеного з ПpAT «Київстар» щляхом їх  розірвання.

21.    Про надання земельної ділянки в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

22.    Про віднесення земель до самозаліснених.

23.    Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки тa надання земельної ділянки в оренду ФОП Семенію Юрію Івановичу.

24.    Про надання дозволу ФОП Семенію Юрію Івановичу на проведення експертно-грошової. оцінки земельної ділянки.

25.    Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення громадянину Яремчук Олександру Васильовичу.

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ