#ТИЯК?: 10 ІДЕЙ МАЛЕНЬКИХ «СВЯТ НА КОЖЕН ДЕНЬ»

Дата: 28.11.2023 09:08

Восени та взимку наш настрій може змінюватися: світловий день коротшає, кольорів довкола стає менше, а відтак ми більше схильні сумувати й втомлюватися.

Зараз важливо підживлюватися радістю — чимось позитивним, що дає нам енергію. Під час війни радість може здаватися недоречною, та вона сьогодні потрібна найбільше.

Нас можуть підживлювати фізична активність, спілкування з приємними людьми, смачна їжа з яскравими спеціями, дозвілля (хобі, перегляд фільмів, музика, книги тощо). Позитивні емоції допомагають легше пережити стрес і не занепасти духом.

Також отримати позитивні емоції допоможуть нові сімейні традиції, ігри. Аби легше було знайти приводи порадіти щодня, зібрали у пості 10 ідей для маленьких «свят на кожен день».

Зверніть увагу: якщо пригнічений стан триває понад 2-3 тижні й не має покращення, варто звернутися до психолога.