13 Січня, 2021 р., 13:50
З початку 2021 року у зв’язку з децентралізацією змінюються  підходи щодо реалізації мешканцями територіальних громад права на соціальний захист.
13 Січня, 2021 р., 10:04
В рамках внутрішньої самооцінки виконання плану ініціативи «Громада дружня до дітей» пропонуємо молоді, дітям та їх батькам пройти АНКЕТУВАННЯ (згідно вікової категорії).
05 Січня, 2021 р., 14:31
Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених п. 2 Постанови КМУ, № 1236 від 09.12.20200 р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. на території України забороняється:
05 Січня, 2021 р., 11:28
Новоборівська селищна рада висловлює щиру подяку керівнику ТОВ «УКРГАБРО» Тимошенко Ірині Анатоліївні за швидке реагування на звернення з приводу ліквідації аварійної ситуації, яка сталася в наслідок провалля ґрунту.
31 Грудня, 2020 р., 09:40
30 грудня  в м. Житомирі заступник голови обласної ради Володимир Ширма вручив дипломи переможців лауреатам Житомирської обласної краєзнавчої премії ім. Миколи Костриці.
30 Грудня, 2020 р., 14:38
Сьогодні 30.12.2020 року фахівцем із соціальної роботи відділу освіти, охорони здоров’я та соціально-культурної сфери Новоборівської селищної ради Людмилою Стецюк та спеціалістом І категорії із захисту прав дітей Світланою Розумович спільно із казковими героями КЗ «Центр культури і дозвілля» Новоборівської селищної ради було відвідано прийомну сім’ю Фещенко Сергія та Лесі, що функціонує на території Новоборівської селищної ради.