28 Серпня, 2019 р., 14:24
Відділ освіти,охорони здоров'я і соціально-культурної сфери Новоборівської селищної  ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад спеціалістів КУ "Новоборівський інклюзивно - ресурсний центр" Новоборівської селищної ради, а саме: 1 посада вчителя-дефектолога,  2 посади практичного психолога.
27 Серпня, 2019 р., 09:02
24 серпня українці святкують День Незалежності!  Цьогоріч відзначаємо 28-у річницю офіційного народження держави!
23 Серпня, 2019 р., 12:05
Перша історична згадка про поєднання жовтого і синього кольорів датується 1256 роком — днем заснування Львова. На гербі міста поєдналися жовтий лев на голубому тлі. У запорожців також зустрічалися сині прапори із золотими орнаментами.
23 Серпня, 2019 р., 09:11
Міністерство юстиції України з 19 серпня ц. р. дало старт новій кампанії #CпоживачВМережі, присвяченій захисту прав споживача при купівлі товарів та послуг онлайн.
22 Серпня, 2019 р., 09:58
Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше.
21 Серпня, 2019 р., 09:22
Сектор статистики у Хорошівському  районі провів перевірку адресного господарства та виявив, що майже 40% будинків в смт. Нова Борова не мають адресних покажчиків - назви вулиці та номера будинку.