26 Листопада, 2019 р., 15:29
В рамках виконання програми соціально-економічного розвитку Новоборівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2019 рік проводиться роботи по об’єкту  «Капітальний ремонт вул. Незалежності в смт. Нова Борова (від перехрестя з  вул. Привокзальною до перехрестя з вул. Пушкіна)». Вартість проекту - 8677,090 тис. грн.
25 Листопада, 2019 р., 16:32
При плануванні дохідної частини селищного бюджету враховуються норми Бюджетного та Податкового кодексів України та основні макропоказники економічного і соціального розвитку України на 2020–2022 роки, схвалені постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 № 555, а саме:
21 Листопада, 2019 р., 13:28
27 листопада 2019 року о 14.00 год. в Новоборівському будинку культури відбудеться робоча зустріч  по питанню «Монетизація пільг в Новоборівській селищній ОТГ» із представниками: Управління праці і соціального захисту населення Хорошівської РДА; Акціонерного товариства «ЕК» Житомиробленерго»; Акціонерного товариства «Ощадбанк»; Новоборівського житлово-комунального господарства.
21 Листопада, 2019 р., 11:25
Новоборівську об’єднану територіальну громаду  на один день очолили діти, щоб привернути увагу до 30-ї річниці Конвенції ООН про права дитини. Представники місцевої влади: голова ОТГ та керівники відділів на один день поступилися своїм місцем дітям та надали поради щодо ключових рішень у громаді.
18 Листопада, 2019 р., 13:29
06 Листопада, 2019 р., 15:59
Держгеокадастр на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, щодо розробки єдиної інтегрованої системи державних кадастрів, яка буде містити інформацію про природні ресурси країни, розпочав наповнення Публічної кадастрової карти новими шарами, що надасть громадянам, органам місцевого самоврядування, органам державної влади, відкритий та практичний доступ до інформації щодо стану управління природними ресурсами в Україні.
06 Листопада, 2019 р., 15:49
Із 25 жовтня 2019 року Національний банк України ввів в обіг нову банкноту номіналом 1000 (одна тисяча) гривень. Це перша банкнота нового номіналу, введена в обіг за останні 13 років (востаннє в обіг вводився новий номінал у 2006 році – 500 гривень). Банкнота 1000 гривень продовжує дизайн нового банкнотного ряду та має потужну систему захисту від підробок.