05 Березня, 2020 р., 12:59
Новоборівська селищна рада та Новоборівське житлово-комунальне підприємство висловлює щиру подяку директору ТОВ «Валки-Ільменіт» Бондарю Івану Костянтиновичу за надання екскаватора для ліквідації пориву каналізаційної мережі по вул. Лісна в смт. Нова Борова у  лісосмузі від КНС № 1 до очисних споруд.
04 Березня, 2020 р., 08:50
3 березня, у Києві відбулися публічні консультації за круглим столом з обговорення змін до Конституції України в частині  децентралізації. Участь у консультаціях «Через консенсус – до змін у Конституцію в частині децентралізації» брали представники Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської та Рівненської областей.
02 Березня, 2020 р., 14:36
Відповідно до тендерної процедури, проведеної у лютому поточного року, з переможцем торгів ТОВ «ЛОГІСТІК МАШИНЕРІ», 24.02.2020 року укладено договір на придбання Автогрейдера SDLG G 9165 стандартної комплектації з переднім бульдозерним відвалом, кондиціонером та опалювачем. Об’єм двигуна складає 6750 см. куб. та потужність 129 кВт.
26 Лютого, 2020 р., 09:03
25 лютого стартували публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади.
21 Лютого, 2020 р., 14:03
Сьогодні, 21 лютого, пройшли загальні збори громадян за місцем проживання в Небізькому старостинському окрузі. У зборах взяли участь селищний голова Григорій Рудюк та керуюча справами виконавчого комітету Альона Жарчинська.
21 Лютого, 2020 р., 09:04
20 лютого в Фасівському та Кропивнянському старостинських округах пройшли загальні збори громадян за місцем проживання.
20 Лютого, 2020 р., 16:29
День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні три роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Того дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», а під час прощання із загиблими лунала пісня «Плине кача…», яка стала українським народним реквіємом.
14 Лютого, 2020 р., 09:14
В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.