19 Червня, 2020 р., 17:49
Медичні працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради отримали новий службовий автомобіль.
19 Червня, 2020 р., 17:34
Відповідно до Програми «U-LEAD з Європою», в рамках третього раунду Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення, в Новоборівській селищній раді розпочалося навчання для персоналу майбутнього ЦНАПу.
18 Червня, 2020 р., 14:06
Висловлюємо подяку керівнику ПП «Енергія» Олександру Стретовичу за надану допомогу,  а саме, встановлення електричної опори біля футбольного поля  в смт. Нова Борова.
17 Червня, 2020 р., 09:30
Висловлюємо щиру подяку директору ФГ «Шваб»  Швабу Сергію Миколайовичу за надану благодійну допомогу футбольному клубу «Оріон».
15 Червня, 2020 р., 15:44
Висловлюємо подяку керівнику ТОВ «Валки Ільменіт» Бондарю Івану за надану допомогу у вигляді автобуса та керівнику ФГ «Полісся-К» Кулику Валерію за надану допомогу в сумі 25 тис. грн. для організації участі футбольної команди «Оріон» у РОС Першості Житомирської області з футболу 2020 року.
12 Червня, 2020 р., 16:51
Висловлюємо щиру подяку директору ТОВ «УкрГабро» - Тимошенко Ірині за надану техніку та безвідмовність у допомозі з ліквідації пошкодження дороги біля залізничного мосту на ділянці автодороги Нова Борова-Йосипівка.
12 Червня, 2020 р., 14:02
Шановні мешканці громади!! Новоборівська селищна рада спільно з УДСНС України в Житомирській області інформує.
12 Червня, 2020 р., 13:07
Постановою від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» Кабінет Міністрів України  продовжив дію карантину до 22 червня та ввів адаптивний карантин.
12 Червня, 2020 р., 09:54
Інформуємо, що при Житомирському обласному центрі соціальних служб працює спеціалізована служба психологічної допомоги «Телефон Довіри». Працівники служби надають безкоштовну психологічну допомогу за такими телефонами: моб.: (068) 718 59 82, стаціонарний.: 15-50. «Телефон Довіри» працює щоденно з 9:00 до 18:00 (крім вихідних). Перерва: 13:00-14:00. При службі психологічної допомоги «Телефон Довіри» діє гаряча лінія “Жодна дитина не повинна бути скривджена”. На гарячу лінію громадяни можуть повідомляти про жорстоке поводження над дітьми.