01 Жовтня, 2020 р., 14:44
Продовжуємо роботу по забезпеченню комфортних умов в закладах дошкільної освіти та освітніх закладах нашої громади.
01 Жовтня, 2020 р., 11:14
Щиро вітаємо Вас, люди поважного віку,  з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана!   У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей  – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що Ви зробили для своїх нащадків.
30 Вересня, 2020 р., 12:26
Шановні бібліотекарі! Сердечно вітаємо Вас із професійним святом - Всеукраїнським Днем бібліотек!
30 Вересня, 2020 р., 12:04
Новоборівська селищна рада вітає з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, опікунів та піклувальників вихователів дитячих будинків, прийомних батьків та патронатних вихователів.
28 Вересня, 2020 р., 12:55
24 вересня 2020 року Новоборівська селищна територіальна виборча комісія закінчила прийом документів на реєстрацію кандидатів в депутати до селищної ради та кандидатів на посаду селищного голови Новоборівської селищної ради.
27 Вересня, 2020 р., 09:48
Вчора, 26 вересня, на 53 році життя зупинилося серце життєрадісної людини, активного діяча, члена виконавчого комітету Новоборівської селищної ради, голови адміністративної комісії, заступника директора КУ «Новоборівський психоневрологічний інтернат» Миколи Йосиповича Гнітецького.
25 Вересня, 2020 р., 15:47
В Україні оголошено надзвичайний рівень пожежної небезпеки у всіх регіонах. Про це повідомила пресслужба ДСНС в середу, 23 вересня, посилаючись на прогноз Укргідрометцентру.