05 Лютого, 2022 р., 20:15
05.02.2022 року, у відповідності  до ч. 3 ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рішення 14  сесії 8 скликання  «Про затвердження графіка звітування депутатів, старост Новоборівської селищної ради перед виборцями» за 2021 рік, прозвітували староста Кропивнянського старостинського округу Микола КУЗЬМЕНКО та депутати Андрій ГОНГАЛО і Олександр КРЕЩЕНКО.
01 Лютого, 2022 р., 10:34
17 лютого 2022 року з 9:00 години до 13:00 години відбудеться  виїзна форма заготівлі крові  на базі лікарні КНП «ЦПМСД» Новоборівської селищної ради.
28 Січня, 2022 р., 14:17
Переможцем конкурсу на посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради визнано Стецюк Людмилу Василівну.
26 Січня, 2022 р., 10:04
Вже декілька років поспіль Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» формується рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч.