03 Червня, 2022 р., 16:30
Сьогодні жителі громади провели в останню путь загиблого молодого Воїна Соловова Дмитра Ігоровича.
02 Червня, 2022 р., 15:19
Відділ соціального захисту населення  та охорони здоров’я  Новоборівської селищної ради повідомляє про проведення конкурсу по відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів для громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
27 Травня, 2022 р., 13:31
За ініціативи депутата Новоборівської селищної ради Андрія ШИБЕЦЬКОГО та за  сприяння  Народного депутата України Тетяни ГРИЩЕНКО, наприкінці 2021 року, було придбано елементи ігрового майданчика на суму 36,0 тис. грн.
27 Травня, 2022 р., 11:35
Під час проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради конкурсна комісія не визначилась з переможцем конкурсу (ПЕРЕГЛЯНУТИ КОНКУРС; ПЕРЕГЛЯНУТИ ПРОТОКОЛ) та не надала відповідне подання селищному голові про призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу.
27 Травня, 2022 р., 08:37
Державна служба України з надзвичайних ситуацій за сприянням USAID розробила два відеоролики для дітей та підлітків в яких йдеться про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.