17 Вересня, 2023 р., 09:42
Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
15 Вересня, 2023 р., 10:21
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, нашого хороброго воїна із села Кропивня, Собка Анатолія Олександровича, який помер в лікарні через отримані смертельні поранення поблизу н. п. Білогородка, Херсонської області.
12 Вересня, 2023 р., 14:05
06 вересня 2023 року компанія Google оголосила про випуск української версії застосунку “Lookout”.
08 Вересня, 2023 р., 14:45
Новоборівська селищна рада у співпраці з депутатом селищної ради Русланом ДЕРКАЧЕМ за допомоги працівників Новоборівського ЖКП облаштували місце біля джерела.
04 Вересня, 2023 р., 15:41
Шановні землекористувачі та землевласники! Новоборівська селищна інформує про необхідність сплати земельного податку за 2023 рік.
02 Вересня, 2023 р., 09:33
Сьогодні, 02.09.2023 року, минає рік, як на війні з російськими окупантами загинув житель селища Нова Борова - Ярош Андрій Володимирович. Солдат загинув захищаючи Україну від російських загарбників поблизу с. Сухий Ставок, Херсонської області. Воїн віддав своє життя, щоб Україна жила у спокої та мирі.
01 Вересня, 2023 р., 15:38
У вересні виповнюється 7 років, відколи в Україні запрацювали бюро правової допомоги – фронт-офіси системи безоплатної правничої допомоги (БПД), де кожна людина може отримати юридичну консультацію та роз’яснення законодавства.