ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ЕСЕ ТА ПЛАКАТІВ «Я ТЕБЕ ЧУЮ: ПІДТРИМУЮ ОДНОЛІТКА В ОКУПАЦІЇ»

Дата: 02.06.2025 11:10
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

Громадська організація "Центр громадянської просвіти "Альменда"" оголошуємо про початок Всеукраїнського конкурсу есе та плакатів, метою якого є формування емпатії та солідарності з дітьми, що живуть на тимчасово окупованих територіях України, через творчість та самовираження школярів з усієї країни.

Цей конкурс — простір для підлітків, де вони можуть говорити з тими, кого не можуть побачити, але можуть відчути. Через слово, через образ, через емпатію — формується спільне розуміння викликів, з якими стикаються діти, які живуть під окупацією. Конкурс також підтримали українські митці Олександр Грехов та Катерина Бабкіна, які поповнять склад журі у номінаціях "Соціальний плакат" та "Есе".

Хто може взяти участь?

  • учні та учениці 8-11 класів закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти, професійно-технічної освіти;
  • учні та учениці мистецьких шкіл, гуртків позашкільних навчальних закладів.

Що треба зробити?

Написати есе або створити плакат, які б продемонстрували бачення реалій, в яких живуть однолітки під російською окупацією та висловлювало б підтримку дітей в окупації.

Як взяти участь в конкурсі?

Ознайомитися з Умовами Конкурсу.

Написати есе або створити плакат.

Оформити есе відповідно вимог Конкурсу

Заповнити Google-форму учасника (-ці) конкурсу та прикріпити файл з есе або плакатом.

По можливості поширити інформацію про життя однолітків, які живуть під російською окупацією у своїй громаді, серед рідних, друзів та знайомих.

Результати конкурсу

Переможці (-ниці) конкурсу, які за підсумками членів журі посядуть 1, 2, 3 місця, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження  та отримають цінні призи. Всі учасники, які пройшли відбірковий етап, отримають Дипломи Лауреатів (-ок) та учасників (-ць) Конкурсу в електронному форматі. Кращі роботи, визначені Журі, будуть рекомендовані для публікації на сайтах організаторів, партнерів та медіа.

Роботи приймаються до 30 червня 2025 року, а оголошення переможців заплановано до 1 вересня 2025 року.

Умови Конкурсу есе та плакатів 2025

Форма реєстрації

Конкурс проводиться у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством культури та стратегічних комунікацій України, Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим та Центром захисту прав дитини Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися до розділу «Новини»

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних