ІНСТИТУЦІЙНИЙ ДОГЛЯД – ЧОМУ ПОТРІБЕН ІНШИЙ ПІДХІД

Дата: 15.10.2024 10:04

Українська мережа за права дитини (УМПД) запустила освітній відеокурс “Інституційний догляд: чому потрібен інший підхід?”. Курс буде пізнавальним для кожного українця та українки. А для тих, хто працює у громадському секторі або тільки прийшов працювати у соціальну сферу – необхідним.

Пропонуємо ознайомитись з лекціями курсу. Після проходження кожен і кожна отримають сертифікат. Усі відео дублює перекладач жестової мови, також до лекцій ми додали конспект, щоб можна було перечитати усі тези спікерів.

Відеокурс складається з 6 тем і кожна лекція супроводжується перекладачем жестової мови та конспектом. У відео лектори й лекторки відповідають на питання:

-    як впливають інституційні заклади на розвиток суспільства;
-    яку шкоду наносить інтернатне виховання дітям і чому їм там не краще;
-    де взяти гроші на трансформацію закладів і куди діти дітей;
-    знайомлять з історією створення інтернатів;
-    пояснюють як краще допомагати дітям в інтернатах (не цукерками).

Лекції читають:

● Олександра Кольцова, українська співачка, публіцистка, журналістка, письменниця, ведуча;
● Наталія Ємченко, членкиня наглядової ради Фонду Ріната Ахметова, директорка зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM;
● Уляна Пчолкіна, громадська діячка, телеведуча, заступниця голови правління ГО “Група активної реабілітації”, голова правління ГС “Ліга сильних”;
● Сергій Лукашов, національний директор МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка”Україна”, член правління ГС “Українська мережа за права дитини”;
● Гліб Буряк, кандидат економічних наук, доцент Українсько-американського університету “Конкордія”, керівний партнер венчурної студії “HIFE”, радник комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку;
● Дар’я Касьянова, голова правління ГС “Українська мережа за права дитини”, програмна директорка МБО “БФ “СОС Дитячі Містечка” Україна”;
● Анастасія Степула, радниця з адвокації ГС “Українська мережа за права дитини”, засновниця ГО “Happy Today”;
● Христина Стиранець, проєктна асистентка ГО “Fight For Right”.

Відеокурс є безоплатним та доступним на сайті “Знай Де-І”.