29 СЕРПНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 29.08.2024 11:30

29 серпня в Україні відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.

Пам’ятні заходи з нагоди цього дня відбулися в Новоборівській громаді.

Розпочалися заходи із вшанування загиблих Захисників на площі біля селищної ради де до всіх присутніх звернувся селищний голова Григорій РУДЮК. Представники культури коротко згадали всі трагічні події АТО, ООС з 2014 року та основні запеклі бої повномаштабного вторгнення з 2022 року. Присутні вшанували пам’ять Захисників України хвилиною мовчання.

Після хвилини мовчання всі прослідували до Алеї пам’яті Героїв Новоборівської громади.  Тут зібрались родичі загиблих Героїв, представники місцевої влади, військовослужбовці, представники духовенства аби разом у скорботі схилити голови перед пам’яттю загиблих синів України. У спільній молитві поіменно згадали всіх загиблих на полях боїв Захисників Новоборівської громади. Усі присутні поклали квіти біля пам’ятних банерів із зображеннями наших Героїв.

Також покладання квітів відбулось в місцях поховання Героїв.