РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ З НОВОБОРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВРУЧИЛИ ДЕРЖАВНІ НАГОРОДИ

Дата: 01.08.2024 12:21

Сьогодні, 01.08.2024 року, три посмертні держані нагороди вручили родинам загиблих Захисників з Новоборівської громади. Церемонію нагородження провели в Новоборівському будинку культури.

Нагороди сім’ям загиблих Захисників вручали начальник 2-го відділу Житомирського РТЦК та СП Сергій ШТУРНАК та селищний голова Григорій РУДЮК.

Відповідно до Указу Президента України Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня(посмертно) нагороджено капітана ПРОКОПЧУКА Ігора Петровича, який загинув 1 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новоселівське, Луганської області. Нагороду отримали мама та дружина з синами.

Відповідно до Указу Президента України Орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) були нагороджені:

- старший солдат СЕМЕНІЙ Андрій Геннадійович, який загинув 16 липня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Залізнянське, Донецької області. Нагороду отримали батьки Андрія та дружина з дітьми;

- сержант ГОЛЯЧЕНКО Анатолій Миколайович, який загинув 23 червня 2023 року в районі населеного пункту Старикове, Сумської області. Нагороду отримали син та сестра.

Пам’ятаємо кожного воїна, який став на захист України та віддав найдорожче - своє життя, щоб ми жили в мирній, незалежній, вільній країні. Вічна слава Героям!