МКІП СПІЛЬНО З ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЄЮ ICTV РОЗРОБИЛИ 18 МАТЕРІАЛІВ В МЕЖАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ КАМПАНІЇ ДЛЯ ЗВІЛЬНЕНИХ ТА ПРИФРОНТОВИХ МІСТ

Дата: 13.06.2024 12:50

Фото без опису

«Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV) є учасником проєкту «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст», що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.

В рамках реалізації зазначеного проєкту, Компанією ICTV виготовлено 18 графічних і відео-матеріалів, зокрема про права громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо.

Переглянути та завантажити матеріали можна за посиланнями у списку нижче:

Як правильно зафіксувати знищення особистого майна для отримання компенсації від держави?

Як поводитися в умовах замінування і безпека на деокупованих територіях?

Міфи російської пропаганди про деокуповані території – розвінчання. Як не потрапити в пастку російської пропаганди. Як розпізнати ІПСО

Які існують програми допомоги з боку держави, міжнародних та неурядових організацій для деокупованих територій (медична, психологічна, освітня, гуманітарна тощо)

Яку допомогу можуть отримати постраждалі від воєнних злочинів:після полону; фізичного і сексуального насильства

Мінна безпека (як врятувати своє життя від снарядів та мін)