ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД «ДИСТРЕС. САМОДОПОМОГА»

Дата: 29.05.2024 09:53

Фото без опису

30.05.2024 року о 10.00 годині  в рамках роботи Ветеранського хабу (простору) Новоборівської селищної ради  психологи Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень проведуть інформаційний захід «ДИСТРЕС. САМОДОПОМОГА».  Мета заходу - інформування про поняття стрес, дистрес, як розпізнати його вплив на організм, та способи допомоги собі при стресі.

Запрошуємо членів сімей військовослужбовців та осіб, що працюють з ветеранами.

Зустріч відбудеться за адресою: смт. Нова Борова вул. Незалежності, 11  (біля КЗ  «Центр культури і дозвілля» (будинок культури)).

Т.в.о. директора КЗ «ЦНСП»
Новоборівської селищної ради

Людмила СТЕЦЮК