ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 39 СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 17.04.2024 16:12

16.04.2024 року відбулася позачергова 39 сесія VIII скликання Новоборівської селищної ради. На розгляд сесії були винесені наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2024 рік.
2. Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам.
3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації землі комунальної власності.
4. Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту шляхом підписання додатковї угоди з ТОВ «ВАЛКИ-ІЛЬМЕНІТ.
5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Новоборівської селищної територіальної громади.
6. Про укладання договору оренди землі на новий строк з гр. Бендерською Любов’ю Валеріївною.
7. Про укладання договору оренди землі на новий строк з гр. Буцом Андрієм Володимировичем.
8. Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Сіріус-Титан»
9. Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для подальшої державної реєстрації права власності громадян на відповідні земельні ділянки.
10. Про внесення змін до рішення сесії від 25.12.2023р. № 942 «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Семенію Юрію Івановичу з розстроченням платежу на три роки».

За результатами роботи депутатського корпусу(список зареєстрованих депутатів додається) прийняті важливі, вкрай необхідні рішення для наших Захисників та громади.

Згідно рішення сесії 1 200 000 грн. спрямовано з місцевого бюджету на потреби трьох військових частин: FPV дрони, квадрокоптери DJI Mavic 3T та DJI Mavic 3, засоби радіоелектронної боротьби, та інше.

Наступним рішенням внесено зміни до місцевого бюджету на 2024 рік: надано можливість здійснювати соціальні виплати військовим ЗСУ, демобілізованим та іншим вразливим категоріям населення; з’явилася можливість оплати за електроенергію(вуличне освітлення); забезпечено життєдіяльність Новоборівського ЖКП та інших вкрай важливих сфер функціонування громади.

Прийнято майже усі рішення з блоку земельних питань. Не знайшло підтримки у депутатів питання найбільшого платника податків Новоборівської громади - ТОВ «Валки Ільменіт», щодо зменшення площі дії земельного сервітуту на площу 3,2205 га.

Дякуємо депутатам за розуміння нагальних потреб ЗСУ та забезпечення функціонування громади.