ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 39 СЕСІЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.03.2024 15:32

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 29 березня 2024 року о 10:00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради відбудеться тридцять дев'ята сесія VIІІ скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоборівської селищної територіальної громади за 2023 рік.

2. Про внесення змін до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

3. Про затвердження документацій із землеустрою та надання земельних ділянок у власність громадянам.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації землі комунальної власності.

5. Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту шляхом підписання додатковї угоди з ТОВ «ВАЛКИ-ІЛЬМЕНІТ».

6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Новоборівської селищної територіальної громади.

7. Про укладання договору оренди землі на новий строк з гр. Бендерською  Любов’ю Валеріївною.

8. Про укладання договору оренди землі на новий строк з гр. Буцом Андрієм Володимировичем.

9. Про поновлення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Сіріус-Титан».

10. Про виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) для подальшої державної реєстрації права власності громадян на відповідні земельні ділянки.

11. Про внесення змін до рішення сесії від 25.12.2023р. № 942 «Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Семенію Юрію Івановичу з розстроченням платежу на три роки».

12. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Новоборівської селищної ради та соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023-2025 роки.

13. Про внесення змін до Положення про комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Новоборівської селищної ради та затвердження його в новій редакції.

14. Про укладання Меморандуму про співпрацю.

15. Про внесення змін до основних фінансових показників комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоборівської селищної ради за 2023 рік.

16. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Новоборівської селищної ради за  2023 рік.

17. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану Новоборівського житлово-комунального підприємства  за  2023 рік.

18. Про затвердження Фінансового плану Новоборівського житлово-комунального підприємства  на  2024 рік.

19. Про надання дозволу Новоборівському житлово-комунальному підприємству на списання з балансу багатоквартирних житлових будинків.

20. Про проведення незалежного аудиту фінансово-господарської діяльності Новоборівської селищної ради.

21. Про Положення про наглядову раду при Новоборівській селищній раді.

22. Про розгляд депутатського запиту депутата Новоборівської селищної ради Гонгала Андрія Вікторовича за вх. №278 від 18.03.2024.

23. Про дострокове припинення повноважень депутата  Новоборівської  селищної ради  Калінка  Костянтина  Григоровича.

24. Про дострокове припинення повноважень депутата Новоборівської селищної ради Шибецького Андрія Олександровича.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Тесанчук Анатолій Олексійович
2024-03-27 17:19:14

Чому немає в порядку денному розгляду заяв про складання депутатських повноважень Міщенко Є., та Вдовиченко А. І.? Чи Рудюк вигадує як вийти з такої ситуації?