ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ ВІЙСЬКОВИМ

Дата: 05.03.2024 18:57

Велика посилка відправлена бійцям на Харківщину: вісім маскувальних сіток виготовлених працівниками Новоборівської селищної ради, Новоборівського ліцею, Новоборівського ліцею ім. Василя Лунька, Кропивнянського ліцею; окопні свічки виготовлені Новоборівським ліцеєм та ліцеєм ім. Василя Лунька, парафін для свічок закуплено за донати працівників селищної ради; устілки ортопедичні – дякуємо майстру з ремонту взуття Івану. Посилка вже отримана, Захисники дякують всім причетним за допомогу.

Чотири маскувальні сітки надані Захисникам-прикордонникам на Харківський напрямок.

Три маскувальні сітки надані військовим, які вирушили на Херсонський напрямок

Чергові модернізовані шкарпетки та гетри, виготовлені майстринями, відправлені на стабілізаційні пункти.

Дякуємо Андрію Буцу за виготовлення виробів для поранених воїнів, які завтра будуть відправлені на Донецький напрямок.

Всім дякуємо! Продовжуємо спільними зусиллями працювати задля Перемоги над ворогом.