#ТИ ЯК?: ЗАПРОШУЄМО ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ З ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ

Дата: 27.02.2024 12:11

Програма життєстійкості передбачає психосоціальну підтримку всіх мешканців громади, які цього потребують: військових, переселенців, батьків із дітьми, людей у складних життєвих обставинах.

Подати електронну заявку можна до 23:59 год. 5 березня.

Офіційна заявка від громади в електронній формі має містити інформацію про:

- назву територіальної громади та області;
- контактну особу від громади (номер телефону та електронна пошта);
- кількість жителів у громаді;
- наявність вільного та придатного приміщення для надання послуги (вимоги до приміщень наведені у п. 40 Постанови Кабміну від 3.10.2023 №1049
згоду благодійника надати благодійну пожертву громаді для облаштування приміщення та/або забезпечення утримання приміщення;
- соціальний паспорт територіальної громади або стратегію/план її соціального розвитку;
- результати визначення потреб жителів територіальної громади у соціальних послугах.

Більше про необхідні документи – на нашому сайті.

Подати заявку потрібно за адресою: info@mlsp.gov.ua з копією на vidbirgromadi@gmail.com.

Якщо подати заявку через електронні засоби комунікації неможливо – її можна надсилати у паперовій формі за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

Проєкт реалізується Міністерством соціальної політики і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" Першої леді Олена Зеленська.