НАБІР НА ПРОГРАМУ ДЛЯ ЖІНОК «ЗАПУСТИ ВЛАСНУ СПРАВУ»

Дата: 26.02.2024 12:45

Запрошуємо на програму жінок, які мешкають у Житомирській області та прагнуть розвинути свій бізнес!

Наша мета – надати жінкам унікальну можливість здобути знання, навички й ресурси, необхідні для успішного старту власної справи. Учасниці пройдуть 3-денний тренінг з провідними експертами з розвитку та запуску бізнесу, пропрацюють свої бізнес-ідеї, розроблять бізнес-план й дізнаються як залучити інвестиції.

Для кого ця програма?

◾️жінки, які проживають у Житомирі чи області, зокрема чиї бізнеси/родини постраждали від військових дій росії,

◾️ жінки ВПО, які тимчасово мешкають у Житомирській області

◾️ дружинам військовослужбовців;

◾️ жінкам, які проживають у сільській місцевоcті

Під час навчання учасниці отримають знання про аспекти створення й розвитку бізнесу:

- lean-підхід для планування та запуску бізнесу;

- дослідження цільової аудиторії; аналіз ринку;

- створення мінімально життєздатного продукту;

- правові та податкові аспекти підприємницької діяльності;

- фінансове моделювання;

- складання бізнес-плану;

- пошук партнерів;

- залучення інвестицій.

Тренінг відбудеться 14-17 березня.

Запрошуємо подати заявку на участь за посиланням.

Участь у програмі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування оплачує організатор. Протягом усіх днів проведення тренінгу учасниці проживатимуть на локації, де проходитиме навчання.

Втілюйте ваші мрії у життя разом зі спільнотою майбутніх підприємиць!

Дедлайн подачі заявки на участь у тренінгу: 1 березня до 20:00.

Тренінгова програма “Запусти власну справу” реалізується SILab Ukraine та стала можливою за фінансового сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини й у партнерстві з terre des hommes та ChildFund.