08 ЛЮТОГО 2024 РОКУ В НАШУ ГРОМАДУ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛЮМОС»

Дата: 10.02.2024 18:31

«Люмос (Lumos)» - це міжнародна благодійна організація, яка прагне до майбутнього, де кожна дитина виховується в безпечному, люблячому домі, за підтримки родини, що допомагає їй благополучно розвиватися.  БО "ЛЮМОС" надає пакети екстреної допомоги для підтримки незахищених дітей та сімей. Головним пріорітетом для «Люмос» є безпека та благополуччя всіх дітей, з якими працює благодійна організація.

Відтак, представниками БО "ЛЮМОС" було обрано родини найбільш незахищених верств населення Новоборівської громади, які вони забезпечили гуманітарною допомогою, а саме: 20 родин з числа ВПО, які перемістилися із зони ведення активних бойових дій, окупованих та деокупованих територій, в яких виховується 27 дітей; 27 родин, в яких виховуються 28 дітей з особливими потребами (діти з інвалідністю); 10 родин, де проживають 20 дітей, які потрапили в СЖО та перебувають на обліку відділу-ССД Новоборівської селищної ради, 2 -прийомні сім'ї, в яких виховується 9 дітей та 13 опікунських сімей, де під опікою перебувають 20 дітей.
Всі родини, які обрали представники БО " для. надання їм допомоги про день та час отримання допомоги були попередньо повідомлені  належним чином.

Даним родинам надано допомогу у вигляді продуктових наборів, канцелярських наборів та засобів гігієни.

Висловлюємо щиру подяку засновникам благодійної організації «Люмос» та сподіваємось на подальшу співпрацю та допомогу для мешканців вразливих категорій Новоборівської селищної територіальної громади.

З повагою та вдячністю за підтримку родин громади начальник відділу -ССД Новоборівської селищної ради Світлана Розумович, т.в.о. директора КЗ "ЦНСП" Новоборівської селищної ради Людмила Стецюк та спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Новоборівської селищної ради Оксана Магдич.