ДЛЯ КОЖНОЇ ШКОЛИ, ЯКА БРАТИМЕ УЧАСТЬ У «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» БУДУТЬ СТВОРЕНІ УНІКАЛЬНІ ЕМБЛЕМИ

Дата: 26.01.2024 14:49

Маємо чудову новину для кожної школи, яка братиме участь у «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»!

В рамках стратегії розвитку проєкту будуть створені унікальні емблеми, які будуть представляти навчальний заклад.

У кожному регіоні школярам та керівникам навчальних закладів пропонують певну концепцію для обрання логотипу. Концепції можуть бути різними. До прикладу, учням певних регіонів пропонують накласти їхні райони області на картку континентів світу та обрати для логотипу ту чи іншу тварину, яка мешкає або колись проживала на зазначеній території

Або може бути запропонована інша цікава концепція з різними варіантами Персональний спортивний логотип навчальні заклади зможуть використовувати на спортивній формі гравців шкільних команд, своїх сторінках у соціальних мережах та сайтах. Обраний логотип стане для учнів своєрідним талісманом, який супроводжуватиме їхні команди протягом усього навчання.