РОДИНИ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ЇХ ДІТЕЙ  НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНАМИ ТА ОБЕРЕГАМИ «БАТЬКІВСЬКЕ СЕРЦЕ»

Дата: 24.01.2024 13:36

Фото без описуСьогодні, 24 січня 2024 року, рідні загиблих військових з Новоборівської громади отримали посмертні державні нагороди та іменні обереги «Батьківське серце». Нагородження відбулося в Новоборівському будинку культури.

На церемонії вручення нагород були присутні діти, дружини, рідні загиблих Героїв російсько-української війни, представник духовенства, жителі громади, представники військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України», місцева влада.

Ордени «За мужність» рідним вручив начальник другого відділу Житомирського ТЦК та СП Сергій ШТУРНАК:

- орден «За мужність» ІІІ ступеня вручено рідним загиблого солдата МОРГУНА Євгенія Олександровича, якого удостоєно високої нагороди посмертно;
- орден «За мужність» ІІІ ступеня вручено рідним загиблого КИРИЛОВИЧА Олександра Юрійовича, якого удостоєно високої нагороди посмертно;
- орден «За мужність» ІІІ ступеня вручено рідним загиблого солдата ШАТИЛА Анатолія Вікторовича, якого удостоєно високої нагороди посмертно.

Далі відбулося вручення іменних оберегів «Батьківське серце» дітям загиблих Героїв, які віддали своє життя виборюючи свободу та незалежність України у війні з росією. «Батьківське серце» це оберіг у вигляді серця. Кулон обрамлений терновим вінком із краплинкою крові, на звoрoті якoгo написане ім'я і прізвище загиблoгo Герoя.

Іменні обереги вручали президент військово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павло ЖЕБРІВСЬКИЙ, голова спілки, полковник Леонід КЛИМЧУК, командир Житомирського братерського полку Сергій ІСКРИЦЬКИЙ.

Пам’ятним іменним кулоном «Батьківське серце» нагороджено дітей загиблих військовослужбовців: ШЕРЕМЕТА Володимира, ТВАРДОВСЬКОГО Олега; ГРЕБЕНЮКА Руслана, ЯРОША Андрія, СОБКА Анатолія, ШАТИЛА Анатолія, ПАНЧЕНКА Андрія, ПАВИЦЬКОГО Володимира, ХОРЕНКА Василя, ПЛЄШКОВА Євгенія, ШВЕЦЯ Володимира, СЕМЕНІЯ Андрія, ПРОКОПЧУКА Ігоря, КОСА Віктора, МАСЛОВА Євгенія, ГОЛЯЧЕНКО Анатолія, ВОЙНАЛОВИЧА Олександра, ШКУРИНСЬКОГО Володимира.