ЗАХИСНИКИ ПЕРЕДАЮТЬ ПОДЯКУ НОВОБОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ЗА ПІДТРИМКУ

Дата: 09.01.2024 10:50

Найбільша маскувальна сітка розміром 12*8 м., яку замовили військовослужбовці Збройних сил України для виконання бойових завдань, уже на фронті.

Для виконання замовлення бійців, ми змушені були об’єднати зусилля та з’єднати дві сітки, які сплетені працівниками селищної ради та Новоборівського ліцею.

Захисники передають подяку Новоборівській громаді за підтримку.

А ми бажаємо їм якнайшвидше повернутись до своїх домівок живими та здоровими із Перемогою.