НОВОБОРІВСЬКА ГРОМАДА ПЕРЕДАЛА ЗСУ ПІКАП ДЛЯ ВИКОНАННЯ БОЙОВИХ ЗАВДАНЬ

Дата: 29.12.2023 16:31

29.12.2023 року Новоборівська громада передала ЗСУ пікап Mitsubishi L200 для виконання бойових завдань. Автомобіль було закуплено спільним фінансовим ресурсом Новоборівської, Хорошівської, Пулинської та Курнинської громад.

Спільними діями декількох громад зроблено гарну справу для наших хлопців. Гарний приклад для наслідування та вагомий внесок у перемогу над ворогом.

Слова вдячності від військових адресовані керівникам громад, виконавчим комітетам та депутатам Новоборівської, Хорошівської, Курненської та Пулинської громад.