В ЖИТОМИРІ ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ДІТЛАХІВ З НАГОДИ НОВОГО РОКУ

Дата: 28.12.2023 13:06

27.12.2023 року під патронатом начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія БУНЕЧКА та за сприянням селищного голови Григорія РУДЮКА та начальника відділу освіти Людмили ПРИЩЕПИ та у супроводі начальника відділу-ССД Новоборівської селищної ради Світлани РОЗУМОВИЧ, 20 дітей пільгових категорій громади відвідали щорічний захід для дітлахів з нагоди свята Нового року.

Для юних глядачів влаштовано перегляд в обласному академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги казкової події — «Аліса в країні Чудес», де під час вистави їх чекало не лише спостереження, а й активна участь в інтерактивних іграх. Діти поринули у справжню Країну Чудес, яку створив режисер-постановник — Заслужений артист України Петро Авраменко. Яскрава вистава наповнила дитячі серця радістю й цікавістю.

Після показу юним глядачам роздали солодкі подарунки.

Такий захід не лише зміцнює соціальну взаємодію у громадах, але й демонструє високий рівень турботи та підтримки, що важливо в житті кожного маленького жителя громади. Нехай цей чудовий день залишиться у серцях всіх, нагадуючи нам про важливість згуртованості та турботи про інших у часи святкування та в рамках нашого повсякденного життя.

Начальник відділу-ССД

Новоборівської селищної ради