В ЕКОСИСТЕМІ DREAM МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ З ПРОЄКТАМИ ВІДНОВЛЕННЯ

Дата: 23.11.2023 09:03

Які саме об’єкти, з яким бюджетом та за які кошти відновлюються у вашому регіоні? Статистика по проєктах відновлення, заведених в екосистему DREAM, доступна для всіх.

Публічний модуль аналітики bi.dream.gov.ua дозволить відбирати та вивчати будь-які проєкти відновлення, заведені в DREAM – Державна цифрова екосистема управління відновленням. Можна налаштувати систему фільтрів, які дозволяють сортувати проєкти відновлення за статусом, областю, громадою. Також можна відібрати проєкти за сектором та джерелом фінансування тощо.

Наразі в екосистемі DREAM налічується понад 1300 проєктів відновлення та модернізації, які були добровільно заведені громадами, обласними та міськими адміністраціями, державними підприємствами, установами та організаціями. Щотижня в систему додаються десятки нових проєктів.

Коли використання DREAM обов’язковим, дані по всіх проєктах відновлення і модернізації в Україні стануть публічно доступні.

Нагадаємо, днями розпочалося відкрите тестування оновленого функціоналу цифрової екосистеми управління відбудовою DREAM. Долучитись до тестування може будь-яка громада, обласна та міська адміністрація, державне підприємство, установа чи організація.

*на етапі пілотного проєкту результати аналізу модуля аналітики не є офіційною статистикою і можуть бути не точними.